Tanie apartamenty w Łebie blisko morza

Tanie apartamenty w Łebie blisko morza

Apartamenty w Łebie

Villa Karawela posiada w swojej ofercie dwa apartamenty jednopokojowe w Łebie. Są to pokoje nr 2 i 3. Nasze apartamenty odznaczają się znacznie większą powierzchnią od pozostałych pokoi.

Pokój / apartament nr 2 składa się z przedpokoju, łazienki, sypialni oraz niewielkiego nieodgrodzonego pomieszczenia na rzeczy. Jest on przeznaczony dla 2- 4 osób (1 łóżko małżeńskie oraz 1 rozkładana kanapa). Na wyposażeniu pokoju znajdą państwo telewizor z tunerem DVB-T do odbioru telewizji naziemnej, lodówkę, czajnik elektryczny, komplet naczyń i sztućców. W pokoju tym udostępniany jest również darmowy internet bezprzewodowy  Wi-Fi (hasło dostępowe znajdą Państwo w pokoju na biurku).

apartament nr 3 Pokój / apartament nr 3 składa się z przedpokoju z dużą szafą przesuwną na ubrania, łazienki oraz sypialni. Jest on również przeznaczony dla 2-4 osób (1 łóżko małżeńskie oraz 1 rozkładana kanapa). Apartament ten różni się od „dwójki” tym że jest nieco od niej większy i posiada dodatkowo aneks kuchenny (wyposażony w patelnie oraz garnki). Oba apartamenty znajdują się na parterze z bezpośrednim wyjściem na podwórko.

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}