Majówka w Łebie – 2013

Majówka w Łebie – 2013

znak na wydmach

Majówka nad morzem w Łebie

W tym roku wystarczy wziąć 3 dni urlopu aby można było cieszyć się aż 9 dniami wolnego.
Długi weekend majowy można zacząć w piątek 26 kwietnia a zakończyć w niedzielę 5 maja.
Natomiast biorąc 8 dni urlopu można wypoczywać przez całe 16 dni. Co zrobić z taką ilością dni wolnych od pracy? Na tak długi weekend majowy serdecznie zapraszamy nad polskie morze – do Łeby. Każdego roku w maju do Łeby przyjeżdżają turyści z całego kraju. W okresie tym otwierają się niemal wszystkie sezonowe punkty gastronomiczne, sklepy i dyskoteki. W maju można tutaj poczuć przedsmak lata.

Weekend majowy z dziećmi

Villa Karawela w swojej ofercie przewidziała zniżki dla dzieci w zależności od wieku. I tak dzieci do lat trzech w przypadku noclegu bez dostawki śpią z rodzicami za darmo. Cena za nocleg dla dzieci nieco starszych (3-9 lat) wynosi 50% stawki podstawowej. Maj to doskonały okres na pokazanie dzieciom Słowińskiego Parku Narodowego z ruchomymi wydmami. Z całą pewnością warto również zabrać nasze pociechy do Parku Dinozaurów.

Co naszym zdaniem warto zobaczyć w czasie majówki ?

– latarnię morską w Stilo,
Aleję Prezydentów – „Ścieżkę czasu”
– Port Jachtowy w Łebie
– wieżę widokową w Rąbce z widokiem na jezioro Łebsko
– no i oczywiście wcześniej wymieniony Słowiński Park Narodowy z ruchomymi wydmami

Kalendarz imprez

Na stronie leba.eu nie można niestety znaleźć żadnych informacji dotyczących imprez organizowanych w trakcie weekendu majowego w Łebie. Jednakże zgodnie z informacjami zawartymi na stronie lokalnej organizacji turystycznej w Łebie już 26 kwietnia rusza II edycja Majówki z Radiem ZET „Morze, Góry i Mazury„. Impreza ta organizowana jest wspólnie z Radiem ZET oraz zaprzyjaźnionymi z Łebą miastami Szczyrkiem i Mikołajkami. W tym roku akcja promowana będzie również na antenie telewizji TVP. Szczegółowe informacje na temat konkursu znajdą państwo na stronie www.lotleba.pl

Nasza oferta

Villa Karawela posiada w swojej ofercie pokoje 2, 3 i 4 osobowe z łazienkami (w cenie 50zł od osoby) zlokalizowane 300 metrów od głównego wejścia na plażę w Łebie. Serdecznie zapraszamy do Łeby. Jeżeli chcesz zapytać o dostępność pokoi – skorzystaj z formularza kontaktowego.

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}