Labirynt Park w Łebie

Labirynt Park w Łebie

Labirynt 3d

Labirynt Park Łeba

Na oficjalnej stronie internetowej labiryntu możemy przeczytać, że jest to największy tego typu park w Polsce i zajmuje on powierzchnię 5 tysięcy m2.

Labirynt 3D

W chwili obecnej główną atrakcją parku jest Labirynt 3D i jest on przeznaczony „tylko dla odważnych osób posiadających dobrą orientację w terenie.” Po drodze do wyjścia mamy możliwość zdobycia pięciu baz oraz sprawdzenia w międzyczasie swojej aktualnej pozycji z platform widokowych. Przed wejściem do labiryntu można skorzystać z wypożyczalni drewnianych wózków, które nie tylko ułatwiają rodzicom zwiedzanie parku, ale również są niemałą atrakcją dla dzieci. Podobno wprawny zdobywca jest w stanie przejść nasz labirynt w około 20 minut.

Labirynt klasyczny

Ten labirynt nie ma ślepych zaułków, zdradliwych ścieżek, mających zmylić tych, którzy idą. Nie jest łamigłówką ogrodową o wielu fałszywych drogach. Ma jedną ścieżkę wiodąca od wejścia do centrum. Doskonała zabawa dla młodszych dzieci.

Boule

Boule w Labirynt Park ŁebaBoule to fajny sposób na spędzenie czasu w większym gronie osób. Gra w boule to tradycyjna francuska gra towarzyska z elementami zręcznościowymi, popularna przede wszystkim w południowej Francji (Prowansja), ale uprawiana także w innych regionach Francji oraz
w innych krajach, szczególnie śródziemnomorskich. Warto zapoznać się z zasadami gry i spróbować w nią zagrać ze znajomymi lub dziećmi.

 

Cennik:
———————————————
Bilet normalny 12 zł
Bilet ulgowy 8 zł
dzieci i młodzież do lat 18
Bilet grupowy 8 zł
grupy powyżej 15 os. opiekunowie gratis!
———————————————-
Dzieci do lat 4 – Gratis
Gry edukacyjne, boule  – Gratis
———————————————-
Mapa labiryntu 1 zł
———————————————-

Dodatkowo:

bezpłatny parking

Godziny otwarcia:

1 Maja – 30 Września
godz. 10:00 – 20:00

po 30 Września
Po zakończeniu sezonu wakacyjnego na specjalne życzenie udostępniamy zwiedzanie parku dla zorganizowanych grup po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej wizyty. Rezerwacji terminów należy dokonywać telefonicznie, minimum tydzień przed przyjazdem. Dla grup zorganizowanych przewidzieliśmy atrakcyjne zniżki, oraz bezpłatne wejścia dla opiekunów.

Adres:
Łeba, ul. Wspólna
koło Polo Market

Zgodnie z zapowiedziami na oficjalnej stronie www – Labirynt Parku jego oferta ma być co roku poszerzana o dodatkowe atrakcje.

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}