Chcesz zrealizować Bon Turystyczny w Łebie? Miło nam poinformować, iż Villa Karawela Łeba przystąpiła do programu Polski Bon Turystyczny. U nas zapłacisz Bonem Turystycznym Łeba.
Bon turystyczny - to jedno z rozwiązań mających wesprzeć zarówno polskie rodziny, jak i rodzimą branżę turystyczną w dobie kryzysu wywołanego pandemią koronawirusa – nowy program bonów w wysokości 500 zł dla każdego dziecka oraz dodatkowo 500 zł dla dziecka z niepełnosprawnością na wypoczynek w Polsce. Bony turystyczne będą uzupełnieniem aktualnie obowiązującego programu 500+ i będą przysługiwać rodzicom na tych samych zasadach. Zgodnie z obecnymi ustaleniami program Polski Bon Turystyczny 500 plus ma być jednorazowy, jednak rząd nie wyklucza dalszego ciągu.
Jaka jest wartość bonu turystycznego? - 500 zł na każde dziecko oraz dodatkowe 500 zł na dziecko z orzeczeniem o niepełnosprawności.
Bony turystyczne +500 zł mają otrzymać wszyscy rodzice zamieszkali w Polsce i wychowujący co najmniej 1 dziecko w wieku do 18 lat. Po zaakceptowaniu poprawek Senatu program obejmie również dzieci rodziców pracujących za granicą. Na każde dziecko przysługuje 1 bon, czyli np. rodzina wychowująca dwójkę dzieci otrzyma 1000 zł, a jeśli dodatkowo jedno z tych dzieci posiada orzeczenie o niepełnosprawności, będzie to 1500 zł. Nie ma przy tym znaczenia kryterium dochodowe – bon turystyczny przysługuje wszystkim dzieciom bez względu na to, ile zarabiają ich rodzice. Beneficjentami programu będą wszystkie dzieci urodzone do 31 grudnia 2021 r.
Jakie są warunki otrzymania BONU Turystycznego na wakacje? Należy zarejestrować się na Platformie Usług Elektronicznych ZUS. Następnie należy potwierdzić w systemie poprawność danych i aktywować BON.
Aby zrealizować Bon Turystyczny w Villa Karawela Łeba proponujemy rozpocząć od kontaktu telefonicznego z nami celem ustalenia, czy dysponujemy wolnym zapleczem noclegowym w wybranym przez Państwa terminie. Numery telefonów jakie oddajemy do Państwa dyspozycji:
(+48) 602 57 11 42 – telefon komórkowy
(+48) 598 66 12 58 – telefon stacjonarny

W trakcie rozmowy telefonicznej rezerwujemy wstępnie dla Państwa wybrany pokój podając jego numer.