Pokoje w Łebie

Pokoje w Łebie

Pokoje w Łebie – Villa Karawela

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą noclegową. Villa Karawela oferuje Państwu w pełni wyposażone pokoje w Łebie. Nasz obiekt zlokalizowany jest na ul. Obrońców Westerplatte co sprawia, że od głównego wejścia na plażę w Łebie dzieli nas dystans zaledwie 300m. W niedalekim sąsiedztwie znajdą państwo zarówno sklepy spożywcze, kawiarnie, bary, smażalnie, lodziarnie czy pizzerie. Wszystkie pokoje wyposażone zostały w łazienkę z kabiną prysznicową, telewizor, lodówkę, tuner dvb-t do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej, czajnik elektryczny, sztućce oraz naczynia kuchenne. Do państwa dyspozycji we wszystkich pokojach udostępniamy bezpłatny dostęp do internetu Wi-Fi. Hasła dostępowe do internetu znajdą Państwo na biurkach w pokojach.

Pokoje:

1 – pokój 2 osobowy (na parterze),
2 – pokój 2-4 osobowy (na parterze),
3 – pokój 2-4 osobowy (na parterze z aneksem kuchennym),
4 – pokój 2 osobowy,
5 – pokój 2 osobowy,
6 – pokój 2 osobowy,
7 – pokój 2 osobowy (z balkonem)
8 – pokój 2-3 osobowy (z balkonem)
9 – pokój 4 osobowy (z balkonem)
10 – pokój 2 osobowy (z balkonem i aneksem kuchennym)

Wakacje z pupilem ?

Jako jeden z nielicznych obiektów noclegowych w Łebie umożliwiamy zabranie ze sobą na wakacje psa lub innego ułożonego pupila. Koszt pobytu pupila darmowy, jednakże w trakcie składania rezerwacji należy nas poinformować o zamiarze zabrania go ze sobą do naszego obiektu.

Zniżki

Przewidujemy następujące zniżki dla dzieci w zależności od wieku:
– dzieci do 3 lat – nocleg bez dostawki – bezpłatnie,
– dzieci od 3 do 9 lat – nocleg bez dostawki – 50% zniżki.

Oferta specjalna

Dla osób rezerwujących pokój powyżej 10 dni przewidzieliśmy darmowy rejs łodzią motorową po morzu. Termin rejsu ustalony zostanie z Państwem indywidualnie po przyjeździe i zameldowaniu się w obiekcie.

Cennik

Szczegółowy cennik znajdą państwo zakładce cennik w menu.

Kontakt

Jeżeli mają państwo pytania zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego.

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}